Reference

Feeling well... on the highway to hell.

To je základní premisa Zuzčiných tréninků. Bude vás to bavit, budete se smát, budete se těšit. Ale taky se budete těšit až ta hrůza skončí, protože Zuzka vám rozhodně dá do těla.

Zuzku jsem potkal na lodi (jak jinak :-) ). Pomohla mi s bolestmi zad, upevnila střed těla, rozběhala mě, ale především ve mě probudila velkou náklonnost ke sportu. Něco, čím jsem dřív víceméně opovrhoval a co teď považuji za svou nedílnou součást.

Tréninky u Zuzky můžu jedině doporučit. Je flexibilní, má vlastní zázemí, je pro každou výzvu.

Budete se bavit, budete se smát, budete se na tréninky těšit a začnete mít rádi sport (a větu: "Pro dnešek všechno, kdy zas přijdeš?").

Vojtěch Petr

transplantační nefrolog

Cvičení se Zuzkou je radost. Pokud děláte práci, která vás baví, nejenže kolem sebe šíříte nakažlivě dobrou náladu. Především se to pozitivně projevuje na výsledcích práce. V případě Zuzky na kondici jejích klientů. Když jsem v praxi viděl, že mě tenhle blonďatý diblík na 100 metrech porazí o 50 metrů a ještě se u toho směje, tak mě to nenaštvalo. Naopak mě to motivovalo. Následující den jsem si zaběhl osobní rekord na 10 km. Než jsem potkal Zuzku, procházel jsem krizí středního věku a sport omezil na fandění litvínovským hokejistům u televize. Pil jsem 1-2 piva denně a nevešel se již téměř do žádných kalhot. Po více než roční spolupráci se Zuzkou si nyní mohu dopřát 3-4 piva denně a vejdu se opět do všech kalhot!

Jiří Gono

marketingový manažer

So Zuzkou trénujem už vyše 6 rokov. Spočiatku sme sa venovali kondičnej príprave v dobe keď som závodne hrával squash a neskôr sme sa zameriavali na silové a zdravotné cviky, ktoré som potreboval keď som začal aktívne behať. Tréningy boli vždy ušité mne na mieru a ešte sa nestalo, že by boli dva tréningy identické. Trénujem dosť často aj individuálne, ale práve na tréningoch so Zuzkou sa viem zdravo hecnúť a ísť na hranu (a občas aj za :D) mojich možností.

Čo je ale Zuzkina úplna super schpnosť, že napriek tomu, že tréningy sú často prísne, si ich vždy užijem, a stále sa na ne po tých rokoch teším. Jej energia je nákazlivá a jej hlášky typu "Bolia ťa nohy? Tak si dáme na zahriatie drepy s výskokom na tabatu" legendárne.

Anton Giertli

 IT architekt

Kdo mě zná, ví, že jsem nikdy nebyla sportovní typ, ale po roce trénování se Zuzkou jsem si musela, přiznat, že vynechaný trenink mi opravdu chybí! Pokud se chcete na tréninky těšit a nevymýšlet si výmluvy, proč na trenink nejít, je Zuzka ideální volba! Poradí si s každou překážkou, od kocoviny, přes bolavé koleno až po těhotenské břicho! Tréninky jsou kreativní, splní se Vám během nich i ty nejtajnější sportovní přání a brzy uvidíte výsledky!

Alžběta Buchtíková

office manager

Prostě ve dvou se to lépe táhne... V Zuzce nemám jen trenérku, ale i kamarádku, motivátorku, fanynku, soupeřku, nekonečnou studnici vědomostí, šílence s dobrou náladou na můj zamračený ksicht, inspiraci, vzor! Dostane ze mne nečekané výkony 😀 Třeba když se nám v Anglii na turnaji moc nedařilo, tak se z toho prostě oklepala a přišla s rozzářenýma očima, letáčkem a otázkou: Půjčíme si kola a pojedeme na výlet??? Tomu nadšení co z ní přímo odkapává se prostě nedá vzdorovat, ačkoli je kolo zlo a úhlavní nepřítel číslo 1. Nakazí vás svým nadšením a dobrou náladou a pak je všechno utrpení radost! Ať už je to v tělocvičně, na kurtu, při běhání v parku, kdykoli, kdekoli ...protože ve dvou se to lépe táhne!

Eva Feřteková 

vrcholová sportovkyně

Ani jedna nejmenší pochyba, že bych si Zuzku, jako trenérku nevybrala znovu. Kondice mého těla, je pro mě, vzhledem k mé profesi velice důležitá. Takže si jo vybírám! Celková vyváženost - naprosto komplexní, individuální, odborný přístup a co především, zdraví a lidskost na prvním místě. Super volba! Děkuji moc Zuzi, že si mi krásně obohatila mé znalosti a rozšířila mé obzory! Jestli chcete najít cestu a lásku ke cvičení, Zuzka Vám ji určitě ukáže! Cvičíme abychom se cítili lépe, abychom mohli využít náš potenciál, abychom si mohli plnit sny.

Veronika Mrázová

profesionální bubenice

Zuzka je super trenérka, která ze sebe nic nedělá, je vstřícná, motivující a vtipná, což je pro mě osobně hodně důležité. Před nástupem na MD jsem nikdy nesportovala, pak jsem vyzkoušela pár fitek, ale teprve u Zuzky jsem poznala tréninky, které jsou skutečně efektivní, a jako bonus velmi zábavné. Profesionálně vysvětlí každou fázi cviku, opravdu se tvrdě maká, bolí z toho druhý, třetí... den celé tělo (zvláště určité partie:-), ale je to hrozně motivující pokračovat dál, a člověk se cítí moc dobře. Abych je nezapomněla, tak si její cviky po příchodu domů kreslím, ale pak mi to stejně nedá a místo toho, abych cvičila doma, jdu cvičit rovnou k Zuzce 🙂

Hanka Pokorná

art director

Skvělá sportovkyně, trenérka, instruktorka a školitelka, které vděčím za hrozně moc! Pomohla mi si zamilovat sport ještě více, pomohla v hledání cesty dál, zvedla sebevědomí a chuť dělat něco pro sebe i pro druhé. MOC ti děkuji za všechno, co jsi pro mě kdy udělala od doby, co se známe a těším se na naše další setkání. Všem, kteří jste na hraně, no hledáte za kým pro dobrou radu a pomoc, Zuzku jednoznačně doporučuji! Vše co dělá, dělá srdcem.

Martin Cepák

Zuzka je obrovský srdcař, stále pozitivní a usmívající se člověk, vynikající trenérka. Patří jí můj obrovský DÍK! Naučila mě jak pracovat s tělem či mu porozumět, tak cvičení milovat. Stále mě posouvá dál a dál. DĚKUJI za vše!!
Nemusím fitness tělocvičny, proto jsem hledala trenéra, který by se mnou dokázal být i venku, a především mě připravil na závody např. Spartan race. Zuzka byla nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat! Dokázala mě neuvěřitelně motivovat, naučila mě makat, i s úsměvem, ale hlavně se s ní cítím přirozeně. I když se cítím na pokraji sil, právě ona mi ukáže, že to není pravda... 🙂
Se Zuzkou trénuji už rok a žádná nuda to opravdu není, jelikož je vtipná 😀 a stále se učím něco nového. Kdo neví jak začít se cvičením či potřebuje poradit, doporučuji! Neuděláte chybu, ba naopak.

Kamila Nývltová